Metin BAYRAKÇI - Kurucu
Kurucu Müdürümüz
Sayın Metin BAYRAKÇI’nın Mesajı

 

    Sevgili Öğrencilerimiz ve saygıdeğer Velilerimiz;

    Ayyıldız Eğitim Kurumlarını; eğitime yapılan yatırımın, bu milletin geleceği olarak gördüğümüz gençlerimize yapılan yatırım olacağı inancı ile kurduk. Kurum olarak araştırmaya, sorgulamaya açık, ezbercilikten uzak, hoşgörülü ve ahlaklı bireyler yetiştirmeye yönelik bir eğitim anlayışını benimsedik. Bu bağlamda geleceğimizi teslim edeceğimiz gençlerimize, çok daha nitelikli, çok daha vasıflı olmaları, hayata çok daha güçlü bir şekilde hazırlanmaları, çağımızın imkanlarından azami ölçüde istifade edebilmeleri, küresel rekabette öne geçebilmeleri için lider bir eğitimci kadrosu oluşturduk.

   Eğitim kurumlarımızda öğrenci merkezli, çağdaş yöntemleri kullanan, gelişmelere açık bir öğretim ortamı oluşturduk. Öğrencilerimize Ortak Genel Kültür Dersleri, Alan Dersleri ve Seçmeli Dersler sunulmaktadır. Böylece; öğrencilerimizin hem hayata hem de yüksek öğretime en iyi şekilde hazırlanmaları sağlanmaktadır.

   Bize emanet edilen kıymetli gençlerimizi okulumuzun güvenli fiziki ortamı, uzman eğitimci kadrosu ve siz değerli velilerimiz ile omuz omuza vererek, Atatürk ilkelerine bağlı, milli ve manevi değerlere sahip, toplum ve kendisi ile barışık, özgüven sahibi, araştırmacı, üretken, bilimsel düşünceyi benimsemiş, sorumluluk duygusu gelişmiş, planlı ve disiplinli çalışan, sorunlarını çözebilen, hoşgörü sahibi gençler yetiştireceğimizden eminiz.

 Saygılarımızla.